Kontakt

Den Norske Hizmetbevegelsen sitt arbeid baserer seg på tiltakene og prosjektene som blir initiert av de frivillige i de ulike fylkesregionene. Det hender også at man fra konsultasjonene på nasjonalt og regionalt plan tar med seg en god ide tilbake til regionen og introduserer det til de frivillige lokalt. Da er det opp til fylkesregionene på lokalt plan å avgjøre om forslaget er gjennomførbart og funksjonelt eller ikke. Per i dag er frivillige aktive i følgende fylkesregioner med ulike initiativ.
Har du lyst til å bli bedre kjent med oss?
Her finner du kontaktinformasjonen du trenger.
Kontakt oss i fylket der du bor.


Oslo

  • Firat Bahcivan
  • oslo@dnhb.no

Viken (Moss)

  • Engin Tenekeci
  • viken.m@dnhb.no

Viken (Drammen)

  • Hadi Aker
  • viken.d@dnhb.no

Agder (Kristiansand)

  • Tahir Aslan
  • agder.k@dnhb.no

Hordaland

  • Ahmet Pesen
  • Emine Selayet
  • hordaland@dnhb.no

Rogaland

  • Cuma Arslan
  • rogaland@dnhb.no

Trøndelag

  • Kerim Kara
  • trondelag@dnhb.no

Nordland

  • Elif Zeynep Turkoglu
  • Aytac Søzel
  • nordland@dnhb.no

Telemark (Larvik)

  • Mazhar Yavuz
  • telemark.l@dnhb.no

Telemark (Porsgrunn)

  • Necati Balkan
  • telemark.p@dnhb.no


Ved eventuelle andre henvendelser og spørsmål kan du benytte vårt kontaktskjema eller kontakte:


Kontaktskjema






Takk vi har mottat din melding
Det oppsto en feil